Články

sep 28, 2015

Prevádzkové prístroje SIEMENS

Publikované: armaturysk
SiemensNa realizáciu dodávok  pevádzkových prístrojov a analyzátorov ako sú teplomery, prietokomery a hladinomery máme ako kompetentného partnera spoločnosť SIEMENS. Táto spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti merania, regulácie a ovládania priemyselných procesov vo všetkých odvetviach. 
 
 
Prístroje radu SITRANS ohľadom merania teploty sú pre použitie v oblasti spojitých výrobných procesov, k dispozícii sú odporové snímače teploty a termočlánky v najrozmanitejších vyhotoveniach. Materiály, konštrukčné vyhotovenia a príslušenstvo sú vhodné pre mnohé aplikácie v tejto oblasti. SIEMENS ponúka rozsiahly výber indukčných, Coriolisových, ultrazvukových a vírových prietokomerov, ako aj prietokomerov s rotujúcim piestom, resp. s rozdielovým tlakom, ktoré sú vhodné na meriane množstva rôznych médii. Ďalej ponúka spoľahlivé riešenia merania výšky hladiny. Veľké portfólio metód merania a výrobkov umožňuje nájsť vždy správne riešenie pre Vašu aplikáciu.
jan 24, 2024
Publikované: armaturysk


Získali sme certifikát potvrdzujúci spoľahlivosť, dôveryhodnosť a minimálnu rizikovosť spolupráce s našou firmou na základe hodnotenia spoločnosti Dun & Bradstreet.
mar 2, 2023
Publikované: armaturysk


Klapky s manžetou PTFE a kotúčom potiahnutým PTFE od DN 40 máme na sklade
feb 2, 2023
Publikované: armaturysk


Konštruovanie Creo, Pro/Engineer, AutoCAD
Programovanie
Zámočnícke práce
Sústruženie, CNC sústruženie
Frézovanie, CNC frézovanie
Vyvŕtavanie
Výroba ozubenia
Tepelné spracovanie
Brúsenie naguľato, naplocho, otvorov
Zváranie
Spájkovanie tvrdé, mäkké
Povrchová úprava
3D meranie
jan 18, 2023
Publikované: armaturysk


Online platforma na sťahovanie technických výkresov produktov Ghibson valves.
Výkresy je možné použiť na technické spracovanie.
K dispozícii sú 2D a 3D výkresy klapiek Ghibson, ako aj široká škála konfigurácií vrátane rôzneho príslušenstva. Pre prístup kliknite odkaz /Viac/.

Platforma je pravidelne aktualizovaná.

okt 28, 2021
Publikované: armaturysk


Súčasťou našej technickej podpory je dodávka a montáž rúr, potrubných dielov a tvaroviek, prírub a ďalšieho potrubného príslušenstva z rôznych materiálov.
okt 15, 2019
Publikované: armaturysk
ArmaisoVyrábame snímateľné izolačné púzdra z technických tkanín pre zariadenia, armatúry, čerpadlá a potrubia pre maximálnu teplotu 280 °C. Špeciálne izolačné materiály pre maximálnu teplotu 1100 °C. Podľa požiadaviek zákazníka vyrobíme textilné kompenzátory pre rôzne média.  Ochranné návleky pre zváracie automaty. Priemyselné textílie pre rôzne priemyselné využitie napr. clony, zásteny, ochranné plachty.

Naše video nájdete na tejto adrese:
https://www.youtube.com/watch?v=24TMpz2zxmU